Verte tomu, že niektoré veci sú perfektné hlavne kvôli tomu, že vy sami chcete, aby to tak proste bolo. Aj keď je to smiešne, niekedy sa proste musíte zmieriť s tým, že nakoniec to budú maličkosti, ktoré vás budú naozaj sprevádzať v každom jednom ohľade. A aj keď je to smiešne, vždy je to len o tom, aby boli veci dokonalé preto, lebo chcete niekomu urobiť radosť. Niekedy to je však oveľa ľahšie, ako by ste si možno mysleli. Viete, prečo to tak funguje? Pretože je dôležité, že vy radosť urobiť chcete. A na ničom inom nezáleží.
 dlouhé náušnice
Keď chcete veci posunúť dopredu, musíte to urobiť sami
Nikdy sa neskúšajte zmieriť s tým, že veci okolo vás sú presne také, aké majú byť. Nie je to pravda. Veci okolo vás by mali byť také, aké chcete vy sami, aby boli. A o nič viac naozaj nejde, verte tomu, že je to tak. Nakoniec to bude hlavne o tom, aby ste boli spokojný so všetkým, čo je naozaj dôležité a čo je to najlepšie, ako by ste kedy snívali. Je to maličkosť, ale niekedy proste musíte urobiť všetko preto, aby boli veci perfektné a viac, než len úžasné. To je niečo, s čím musíte rátať, aj keď sa vám to nezdá. Takže, čo to bude?
 stylový náušnice
Keď viete, čo ten druhý človek chce, dajte mu to
Nehrajme sa teraz na cenu a netvárme sa, že nie sme ochotný niekoho obdarovať aj drahším darom. Ale keď ide o ženy, je jasné, že ich potešia aj jemné a krásne strieborne nausnice s kamienkami. Vždy je to len o uhle pohľadu, takže nečakajte, že budú veci inak len preto, lebo sa vy sami rozhodnete. Musíte to proste urobiť a tešiť sa z toho, že nakoniec budú všetky veci perfektné také, ako naozaj sú a aj také, ako by mali byť v každom ohľade. Je to však len na vás. Viete, čo by to ešte mohlo vylepšiť? Možno aj retiazka a keď ju nechcete kúpiť vy, prečo niekomu neporadíte? Je to len o malom doťuknutí k tomu, aby boli veci vždy krásne, pretože o tom to je, no nie?