1. Čierne baleríny.
Ak baleríny nepatria medzi Vašu obľúbenú obuv, môžete ich nahradiť inými topánkami bez opätku. Podstatné je, aby šlo o elegantnejší typ obuvi, v ktorom vydržíte chodiť celý deň a hodí sa k džínsom, sukni, elegantným nohaviciam alebo šatám. Neutrálna čierna farba sa hodí k všetkým ostatným, takže sa nemusíte obávať, že sa farba topánok bude “biť“ s farbou kabelky alebo Vášho outfitu.
 Módne doplnky.jpg
2. Nadčasová kabelka.
Každá žena by mala mať v štaníku aspoň jednu elegantnú nadčasovú kabelku, ideálne neutrálnej farby. Výber farby môžete prispôsobiť napríklad farbe, aká prevláda vo Vašej obuvi. Ak je väčšina Vašich topánok čierna, voľte čiernu, ak dávate prednosť hnedej, vyberajte z hnedých odtieňov.
 
3. Šál.
Šál je skvelým spôsobom pre oživenie zimného alebo jesenného outfitu. Ak si kúpite aj tenký vzdušný šál, môžete ho využiť aj v chladnejších jarných či letných dňoch. Môžete vyberať z rôznych typov látok, dĺžok, štýlov a farieb. Farebný šál je skvelým spôsobom, ako vystúpiť z davu smutných tmavých zimných outfitov!
 
4. Kvalitný opasok.
Existujú rôzne výrazne dekoratívne opasky a je len na Vás, či takéto kúsky vo svojom šatníku obľubujete. Teraz však máme na mysli skôr kvalitný nenápadný opasok, ktorý môžete nosiť ku každému typu nohavíc.
 
5. Náušnice.
Ak nosíte náušnice, jeden pár jednoduchých nenápadných napichovacích náušníc by Vám nemal chýbať. Či už uprednostňujete zlaté, strieborné alebo bižutériu je len a len na Vás. Tento typ náušnic je ideálny na každodenné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť, ak práve neobľubujete výrazné kúsky.Hnedá kožená kabelka.jpg
 
6. Hodinky.
Ak hodinky rada nosíte, nemali by Vám chýbať jedny kovové, či zlaté alebo strieborné závisí na Vašom vkuse, alebo s jednoduchým čiernym, poprípade hnedým remienkom. Tento typ hodiniek sa hodí ku každému outfitu a pridá mu na elegancii.