Chcete chatu, no nechcete stavať? V tom prípade, sa vám bude určite pozdávať nasledujúca vecička, teda skôr príbytok, a to mobilný dom. Môžete si ho postaviť kde len chcete a bývať presne podľa vašich predstáv. Vyberať si môžete z väčších i menších alebo zo sezónnych, či celoročných domčekov. Tak sa na nich poďme pozrieť.
 Človek stojí uprostred púšte, na asfaltovej ceste a pred nm sa otvára krajina.jpg
Dom, nie tak úplne, na kolesách
 
Mobilné domy EUROMOBILNÍ DOMY majú svoju nápravu a na nej i kolesá, ale neslúžia na to, aby ste s nimi cestovali po celej krajine či dokonca po celom svete, hore – dole. Kolesá slúžia na to, aby ste ich mohli pohodlne premiestniť z bodu A, teda z miesta, kde si ich kúpite, do bodu B, teda na vašu záhradu alebo iný pozemok. Kolesá môžete samozrejme využiť aj v budúcnosti. Ak by ste sa chceli, aj spolu http://www.zacit-spolu.cz/ so svojim príbytkom, presťahovať na iné miesto, stačí zohnať auto s príslušnou nosnosťou a dom premiestniť.
 
Rýchle, výhodné a praktické riešenie
 
Hlavnou výhodou mobilných domov je, že sa nemusíte zdržiavať so žiadnymi papierovačkami a ani samotnou stavbou, čo je asi podstatnejšie. Stačí, ak si na mieste, kde má mobilný dom stáť, pripravíte pekne rovnú plochu, zaparkujete ho a môžete si ho začať užívať naplno.
Súčasťou mobilných domov, je samozrejme aj toaleta, sprcha a kuchynka. Okrem týchto miestností, majú vždy aspoň jednu spálňu a obývaciu miestnosť. Nábytok a celé zariadenie väčšinou kupujte už spolu s mobilným domom. Je totiž prispôsobené menšiemu priestoru, teda, ako by bolo robené na mieru.Mobilný dom svetlej farby stojí uprostred prírody.jpg
 
Ako mobilný dom využiť
 
Mobilný dom môže slúžiť ako chata pre rodinu, ale pokojne aj na celoročné bývanie pre dobrodruhov. V druhom prípade sa určite poobzerajte po zateplenom domčeku. Tieto kúsky sú označované veľmi príznačným názvom, a to ako celoročné. Pokiaľ by vás mobilné domy až tak nezaujali, máte na výber aj takzvané mobilné chatky, ktoré na prvý kuk pôsobia tak trošku viac chatársky.