Ak si niečím človek nemôže byť naozaj nikdy istý, tak je to to, ako ľudia zareagujú na niečo, čo ona naozaj miluje. A to nemusí byť ani osoba, ani domáce zvieratko. Byť človekom, ktorý má rôzne záľuby alebo sa mu páčia veci, ktoré sa väčšinou ľuďom len tak nepáčia, je občas ťažké. A asi je jasné, že väčšinou by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo je pre vás naozaj dôležité. Keďže je pre vás niečo zvláštne, neznamená to, že by to mali ľudia odsudzovať, ale nech sa deje čokoľvek, nakoniec to pre vás bude to lepšie.

modré nehty

VIETE, ČO BY VÁS POTEŠILO?
Musíte sami vedieť, čo by vás vo vašom živote potešilo najviac. Asi je smiešne, že neviete, čo všetko by vás potešilo, ale napriek tomu je podľa vás najlepšie to, čo si vyberiete. A hoci neviete, čo je na tom a hoci neviete, ako sa k tomu postaviť, nakoniec to bude len o rozhodnutiach, ktoré vo svojom živote urobíte a od ktorých sa odrazíte, nech sú akokoľvek:

  1. Bizarné
  2. Bláznivé
  3. Šokujúce
  4. Neuveriteľné
  5. Bežné

červené nehty


Musíte sa proste sústrediť aj na veci, ktoré sa vám nezdajú, možno urobiť krok dopredu a zamyslieť sa nad tým, čo je pre vás dôležité, čo je pre vás zlomové, vďaka čomu sa budete cítiť dobre a s čím môžete v každom jednom ohľade svojho života rátať a vtedy zistíte, že možno stačí, keď si na ruky dáte gelové nechty a život bude krajší, pretože sa tak proste rozhodnete. Asi je to smiešne. Asi je to nepravdepodobné a aj keď nepotrebujete, aby sa niektoré veci hýbali jedným smerom, toto bude niečo, čo bude pre vás asi to najlepšie, čo si viete predstaviť, pretože je to jasné. Nebojte sa prehovoriť o tom, čo je pre vás dôležité, aj keď si sama hovoríte, že je to hlúposť. Kedykoľvek sa na to chcete pozrieť takto, je jasné, čo je pre vás to najlepšie. Proste sa musíte rozhodnúť preto, čo bude pre vás najlepšie. A keď to zistíte, takto sa môžete rozhodnúť a byť toho všetkého súčasťou.