Ak hľadáte cestu, ako vyriešiť úložný priestor u vás doma, máme pre vás jeden typ. Určite tiež bojujete s tým, že už pomaly nemáte kam odkladať svoje oblečenie. Odolať výpredajom či najnovším módnym kúskom je však veľmi ťažké a vy sa nechcete obmedzovať. Potom vidíme iba jedno riešenie. Šatníkové skrine na mieru sú presne to, čo by vás mohlo zaujímať. Dokážete si ich navrhnúť podľa vašich predstáv a čo je najdôležitejšie, sadnú do vami vybraného priestoru. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, ako by mala ideálna šatníková skriňa vyzerať a na čo by ste pri jej plánovaní nemali zabudnúť.

Rozmery sú nesmierne dôležité

Šatníkové skrine na mieru sú navrhnuté presne do priestoru, ktorý si vyberiete. To znamená, že by ste sa mali snažiť využiť každý jeden centimeter. Zabudnite na klasickú montovanú skriňu, do ktorej sa toho zmestí veľmi málo. Skrine na mieru sú totiž úplne o niečom inom. Ich vnútro je možné navrhnúť tak, aby ste už nikdy viac nemali problém s hľadaním ponožiek, obľúbenej kabelky či sezónnych vecí. Trendy idú totiž dopredu aj v tomto smere a výrobcovia poskytujú zákazníkom možnosť prispôsobiť svoj šatník komfortnému a prehľadnému využívaniu a vlastným potrebám. Radi si ukladáte spodné prádlo do zásuviek? Žiadny problém! Niektorí zákazníci ani len netušia, ako efektívne je možné šatníkové skrine na mieru navrhnúť a preto vám výrobcovia buď predvedú vzorový šatník alebo vám dajú katalóg, v ktorom sú popísané všetky detaily. Vy sa tak môžete rozhodnúť, čo bude pre vás to pravé.

Dizajn šatníkových skríň na mieru

Ani vizuálnu stránku nesmieme pri navrhovaní šatníka zanedbať. Tu platí, že čím kvalitnejší šatník je, tým lepšie. Bude vám predsa slúžiť mnoho rokov a tak by mal tomu zodpovedať. Dbajte teda na to, aby okrem technických kritérií (mechanizmus otvárania, celkové spracovanie skrine a podobne) spĺňal aj vizuálne kritériá. Šatníkové skrine na mieru by vždy mali dizajnovo zapadnúť do priestoru a teda aj zvyšku bytu či domu. Ak máte byt zariadený v jemných zemitých odtieňoch, neváhajte takéto farby vybrať aj pre šatník. Túžite po kvalitnej šatníkovej skrine na mieru? V tom prípade kliknite na webovú stránku https://www.vstavaneskrine.com/.