Poznáte ten typ, kde hyperaktívna skupina dizajnérov a živnostníkov bombarduje cestu do „nič netušiaceho“ civilného domu, a majú iba hodinu na dokončenie transformácie. Kúzelný návrhár vytrhol pár starých vankúšov, vyšľahal koberec a odrazu premenil celý dom na nádherný palác. Neprajeme si snáď všetci, aby sa naše unavené domy mohli prebudiť s takým osviežujúcim nádychom? Nesľubujeme, že z vášho domova urobíte dom snov, ale vykonaním nižšie uvedených jednoduchých krokov môžete priniesť krásu do svojho domu.interiér.png

  1. Tento krok znie tak vyčerpávajúco, ale verte nám, stojí to za to. Vyberte si miestnosť, s ktorou chcete začať, a zaútočte na ňu pomocou gumových rukavíc a vrecka na odpadky. Vystrčte sa do skrytých dier, na ktoré ste zabudli, ponorte sa do skríň, kde ste ukryli veci, skočte priamo do hlbín všetkého neporiadku a upracte ho.
  2. Nečakajte, kým vám niekto kúpi kvety, lacno si kúpite pár zväzkov z kvetinárstva alebo miestneho supermarketu a umiestnite ich do obývacej izby, na chodbu a do kuchyne. Použite ľalie Calla ako symbol krásuý, biele karafiáty pre pôvab a ovocné sady pre lásku a veľkoleposť.
  3. Pri odchode z domu je ľahké jednoducho prevliecť perinu cez posteľ a otvoriť žalúzie. Pokúste sa urobiť svoju spálňu príjemným prístavom, rajom na oddych po náročnom dni.

kuchyně.jpg

  1. Kuchyňa je ideálnym miestom na posedenie a príjemné posedenie so susedom alebo priateľom. Urobte z vašej kuchyne perfektné prostredie na kávu a odpočinok.
  2. Investujte čas do svojej kúpeľne. Vaňa by mala byť dokonalým relaxačným zážitkom po náročnom dni v práci. Robustné vonné sviečky umiestnite okolo vane. Použite levanduľu alebo majoránku na upokojenie a zahriatie. Investujte do nadýchaných, zodpovedajúcich uterákov a vyžehlite ich pred sklopením a umiestnením na poličku na uteráky v kúpeľni. Vždy udržiavajte úhľadne zloženú čistú utierku nad umývadlom alebo vaňou, aby ju hostia mohli používať.