Problémy s chrbticou (či už krčnou, krížovou alebo s celou chrbticou) má v posledných rokoch čím viac ľudí. Potrebujú pravidelné masáže, ktoré im pomáhajú udržiavať ich chrbticu v akom takom stave. Niektorí ľudia zasa siahnu po programoch posilňovní, aby sa im svaly na chrbtici spevnili a tým pádom lepšie držali ich telo. Takéto stavy sú často spôsobené sedavou prácou a takmer žiadnym alebo len minimálnym pohybom.

Ale masáž nemusí byť nutne len potrebná a nemusíte na ňu chodiť len vtedy, keď vás niečo trápi alebo kvári. Môžete si ju pokojne dopriať aj za odmenu, pretože si to po dlhom pracovnom týždni zaslúžite. Užívanie si s masážou https://bratislavatantra.sk/uzivanie-si-s-masazou-hoci-aj-kazdy-den-a-prave-teraz-preco-skusit-prave-nase-tantra-masaze/ vám spraví hneď krajší víkend. Naplánovať si takéto víkendy pravidelne a budete vo svojom osobnom aj pracovnom živote oveľa spokojnejší ako doteraz.

act-3109991_1920

Takéto masáže vás nielen poriadne uvoľnia, ale prospievajú aj imunite. Blíži sa obdobie plné prechladnutí, vonku bude zúriť zima, jesenné chladné počasie… čím viac spravíte pre svoju imunitu, tým lepšie vám bude slúžiť, keď ju budete potrebovať. Masáž si môžete prispôsobiť svojimi požiadavkám. Nemusíte si ju len tak nečinne odležať, ale pokojne vyjadrujte svoje názory na to, čo sa s vami deje. Na samotnú masáž a oddych po nej si vyhraďte dostatočné časové okno. Nie je dobré pri masáži rozmýšľať nad tým, čo ešte všetko máte na práci a čo musíte stihnúť. Najlepšie bude, keď úplne vypnete a necháte sa rozmaznávať.

woman-3498798_1920

Po príjemnom zážitku masáže si doprajte aj Tantra spa, ktoré sa nachádza v tom istom komplexe a už vás nemusí trápiť žiadny iný problém. Lokalita v centre hlavného mesta je viac než priaznivá. Aj cudzinci ju nájdu i poslepiačky. Dostanete sa tam preto veľmi rýchlo a jednoducho. Stačí len chcieť a verím, že chcete.