Pondelkové večery sú znamením poriadnej zábavy, ktoré je priam neopakovateľná. Každý pondelok totiž slovenská televízna stanica Markíza vysiela svoj seriál Susedia. Je to klasika, ktorú zbožňuje priam každý divák.dva susedné domy.png
 
Aké sú novinky v seriáli?
Každý verný divák si isto všimol, že nová predstaviteľka susedov Andrejka má nové prsia, ktoré vzbudzujú poriadnu pozornosť chlapov. Vyzerá to tak, že nové prsia jej ostanú a tak vznikajú rôzne prekerné situácie, ktorých už bez tak pred tým bolo dosť veľa. Andrejka (Dominika) z toho nie je nadšená, pretože už vraj predtým mala dosť veľa vypchávok a teraz ich musí nosiť ešte viac. Ale čo by neurobila pre seriál.
 
Najnovšia predstaviteľka seriálu je Zuzkina mamina, ktorá sa vrátila z Ameriky a žije s Františkovou mamou momentálne. Dodala seriálu také nové oživenie, len nás všetkých mrzí, že sa v seriáli nejako málo ukazuje Marta Sladká. Možno by bolo treba menej hostí a viac tam zakomponovať iba samotných hlavných hercov plus klasiku ako je poštár, zuzkina a ferova mama.
 
Seriál sa začal vysielať už viac ako pred desiatimi rokmi a znova sa vrátil na obrazovky teraz po desiatich rokoch. Prvé časti zostanú vždy tými najlepšími, ale tieto momentálne sú tiež veľmi dobre spracované a vtipné. Na každej jednej z nich sa dá toľko nasmiať a oceniť naozaj perfektnú vynaliezavosť a kreativitu scenáristov, ktorá nemá obdobu. Nečudovala by som sa, keby si námet na tento seriál odniesli aj do Ameriky, pretože je naozaj toho hodný, aby bol úspešný celosvetovo.kreslené mesto.png
 
Ps: Tento rok sa vraj môžeme tešiť aj na Vianočnú časť susedov. Táto časť býva veľmi populárna, pretože je tematická a to sa naozaj cení u divákov. Scenáristom dáva zabrať, pretože vymyslieť každý rok niečo iné na tú istú tému chce poriadnu dávku kreativity. Ale Peter Marcin a Andy Kraus sú talentovaní a veríme, že nás ešte dlho budú baviť svojím seriálom, ktorý je jednoznačne najlepší. A dlho ním aj ostane, pretože si človek ani nevie predstaviť, čo by ho mohlo prekonať.
 
Sledujete ho aj vy? Alebo dávate prednosť niečomu inému?