Kto by nechcel a netúžil po tom, mať nádherné bezpečné hliníkové okná? Viete, aké majú výhody alebo nevýhody? Ak ste nepočuli o ich kvalitách, nezabudnite si prečítať v článku nižšie. Len tak sa to dozviete a výber je už len na vás. Samozrejme nové okná nekupujete len na dva roky, ale plánujete, aby vám vydržali čo najdlhšie, možno aj celý život. Dobre viete, že do prvotnej investície musíte vynaložiť viacej financií. Ale za životnosť tridsať rokov vám to určite stojí.

modernist-decor-inspiration-01

Na výber máte plastové alebo hliníkové okná. Pre ktoré sa rozhodnete? Plastové okná sú asi najpopulárnejšie. Avšak by som upozornila na to, že je to kvôli ich nízkej cene. Mnoho ľudí si nemôže dopriať drahé okná, takže sa uskromia aj s lacnými plastovými. Musia však počítať s ich nižšou životnosťou a možnosťou netesnenia. V ponuke sú aj možnosti v kombináciách drreva a hliníka alebo plastu a hliníka. Hliníkové okná sú v porovnaní s tými plastovými oknami výrazne drahšie. Mnoho ľudí preto radšej siahne po kombinácii plast a hliník. Hliníkové okná majú o niečo horší indes prestupu tepla cez rám kvôli teplenje vodivosti hliníka. Ak však zvolíte správne sklá do vašich krásnych nových hliníkových okien a všetky možné technológie, ktoré pomôžu úspornosti okien, aj tie hliníkové získajú skvelé izolačné vlastnosti. Výhodou hliníkových okien je stabilnosť. Možné je ich použiť na veľkorozmerné a ťažné okná. Môžete si dať vyhotoviť užší rám a docieliť ním krajší dizajn a viac prirodzeného svetla vo vašom rodinnom dome. Hliníkové okná http://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/ vám vydržia dlhšie oproti plastovým. Je to až päťdesiat rokov. To znamená naozaj celý život. Hliník odoláva lepšie poveternostným podmienkam a dlhšie si zachováva svoju pôvodnú farbu. Kombinácia hliníka a plastu vám prinesie skvelé izolačné vlastnosti spolu s elegantným dizajnom.

maxresdefault

Hodia sa práve pre tých, ktorí si veľmi potrpia na dizajn a vzhľad svojho rodinného domu a potrebujú veľké okná. Plastové sú vhodné do panelákových bytov. Už určite viete, aké okná si kúpite do vášho nového rodinného domu. Vyberte naozaj veľmi poctivo. Ako ste si všimli aj jedny aj druhé sú na celý život.