Sex ponuky Humenne sú pre mňa dobre známou firmou. Inak povedané, som ich stálym „používateľom“. Jednu vec, ktorej som sa však so slečnami z eskortu alebo na sex privátoch nikdy nevenoval, bol orálny sex. To ma dosť štvalo, pretože toto je práve tá časť sexu, ktorú milujem asi najviac. Aby ste ma pochopili, nemyslím tým orálny sex, pri ktorom sa slečna venuje vám, ale pri ktorom sa vy venujete slečne, s ktorou si to práve užívate.

Polonahá žena kľačí na kolenách a tečie na ňu voda

Áno, je to tak, proste ma to baví a strašne vzrušuje. Pýtate sa, prečo som si nikdy túto lakocinku nedoprial s platenými spoločníčkami? Pretože som to nepovažoval za bezpečné. Aj pri orálnom sexe sa totiž môžete nakaziť kadečím. Ak si ho doprajete vy, je to OK, pretože ste chránení prezervatívom, no ak by ste chceli byť vy ten aktívny, slečna ním chránený nie je.

Žena v čiernej podprsenke leží na hodvábnej deke na posteli

Prednedávnom som však narazil na super vec, volá sa to dental dam a ide o rúško, ktoré sa položí priamo na vagínu slečny a vy sa môžete oddávať radovánkam úplne bezpečne. Pre lepšiu predstavu, vyzerá to nejako takto:

V tomto videu sa navyše o tejto sexuálnej pomôcke dozviete všetko, čo o nej vlastne potrebovať viete. Bohužiaľ, v slovenčine som na podobné videá nenarazil.
 
Jediné, čo sa vo videu nedozviete, je to, či je takýto orálny sex plnohodnotný. Ja, ako normálny muž, ktorý sa na to nepozerá len z hľadiska bezpečnosti a z hľadiska toho, ako super pomôcka to je, môžem povedať, že si na to po chvíľke zvyknete. Spočiatku vám môže prekážať ten pocit, že toto rúško neustále padá a posúva sa, no po chvíľke získate cvik a bude to rovnako super, ako  „na ostro“. No a ako som už povedal, myslím si, že aj napriek tejto malej komplikácii, by ste pri orálnom sexe s neznámou ženou, teda takou, ktorá si neužíva určite len s vami, mali myslieť na svoju bezpečnosť. Ešte jedno upozornenie, dental dam si musíte objednať zo zahraničných webov, u nás ho normálne nedostanete.